ORHAN SIHHİ TESİSAT

Orhan sıhhi tesisat olarak, 1990 yılından bu yana Gemlik’te yerden ısıtma sistemleri, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, mekanik tesisat, yangın tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Sadece bir telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla sizlerin memnuniyeti için var olan ORHAN SIHHİ TESİSAT bugüne kadar ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.

Sayısız sorunun üstesinden gelen ve sizlere her zaman daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin bilincinde olarak kendisini her zaman yenilemekte, personelinin eğitimlerini sürekli takip etmektedir.

Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, petek yıkama, tesisat yıkama, tesisat temizleme konularında tecrübeli ve tam donanımlı olarak sorunlarınızı çözmeye her zaman hazır beklemektedir.

Bu sektördeki kurumsal firma eksikliği gidermek ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi için kurulmuş olan ORHAN SIHHİ TESİSAT bugüne kadar sizden almış olduğu geri dönüşlerde ne kadar haklı olduğunu görmüş bulunmaktadır.

İŞLERİMİZ

Yerden Isıtma Sistemleri, Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı, ORHAN SIHHİ TESİSAT olarak tüm tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz

 

İnşaat Tesisat İşleri , Kombi Takma İşleri , Radyatör Takma İşleri , Demir Boru İşleri , Plastik Boru İşleri , Su Borusu İşleri , Tuvalet İşleri , Boru Patlağı İşleri , Kombi Değişimi İşleri , Petek Değişimi İşleri , Musluk Değişimi İşleri , Çeşme Değişimi İşleri , Tesisat Kontrol İşleri , Doğalgaz Kaçağı İşleri , Kat Kaloriferi İşleri , Duşakabin İşleri , Vitrifiye İşleri , Klozet İşleri , Lavabo İşleri , Bakır Tesisat İşleri, Yoğuşmalı Kombi İşleri, Doğalgaz Malzeme Satışları, Hidrofor Kurulumu İşleri

Her türlü tesisat işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

0536 446 56 06

info@orhansihhitesisat.com

İşimiz

En iyi performansta işimizi uygulamak. Güvenilir firmalar ve çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kombi Bakım – Tamir 99%
Petek Tamirat – Temizlik 99%
Bakım Onarım 98%
Su Tesisat İşleri 98%
Servis 98%
Tespit 96%

Servis Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimiz istediğiniz gün ve saatte size uygun zaman diliminde randevu alıp arıza sorununuza yardımcı olabiliriz.. Bursa / Gemlik’te yıllardır hizmet vermekte olup her türlü sıhhi tesisat konusunda uzman ekibimiz ile değerli müşterilerimize uygun fiyata, garantili ve temiz hizmet vermekteyiz.

Gemlik’te Sıhhi Tesisat

Çözemediğiniz tesisat sorunları için bir telefon uzağınızdayız. Yerinde tespit ve kesintisiz sorun için ORHAN SIHHİ TESİSAT.

Tesisat sorunlarınızın çözümü

Bursa / Gemlik ilçesinde hizmet vermekte olup her türlü tesisat, bakım, onarım, alt yapı sorunlarınızı çözmek için buradayız.